AKTUALITĀTES

PLANĒTU POZĪCIJAS UZ 12.08.2022 06:23

Sadaļā "Astroloģijas pamati" dažas atbildes uz pusaudža jautajumiem par astroloģiju

Sadaļā Metodes un pētījumi publicēts raksts par astroloģisko fiziognomiku

Sadaļā Metodes un pētījumi publicēts raksts "Lats un Eiro Latvijai"

Mūsu tīmekļa vietnē tiek publicēti dažādi astroloģiskie materiāli un materiāli ap astroloģiju. Te Jūs varat atrast gan oriģinālos materiālus, gan tulkojumus. Mūsu vietne ir daudz-valodīgā, un viņas sadaļas ir atšķirīgas. Apskatot rakstus un materiālus, Jūs varēsiet atrast daudz interesantas informācijas. Veiksmi!

00°00'
00°00'
00°00'
00°00'
00°00'
00°00'
00°00'
00°00'
00°00'
00°00'
D 00°00'
00°00'
00°00'
00°00'

RAKSTIPrognozesAstroloģijas pamatiMetodes un pētījumiHamburgas Astroloģijas skolaAp AstroloģijuHumors

Nupat, nupat “labvÄ“lis” Jupiters pārgājis ZivÄ«s. Bet tā ir tikai pirmā pāreja - tāda kā pieklājÄ«bas vizÄ«te. Jo viņš vÄ“l pagriezÄ«sies atpakaļgaitā [20.06], un jÅ«lijā atgriezÄ«ses atkal ŪdensvÄ«rā [28.07.]. Un tikai pašÄs gada beigās Jupiters galÄ«gi pārcelsies ZivÄ«s [29.12].

Par Jupiteru:  pirmkārt, tas ir lielākais Saules sistÄ“mas Ä·ermenis [ja neskaita Sauli], kuru senie uzskatÄ«ja par labvÄ“li, jo tas vairo leknumu un treknumu, kas potams, senajās lopkopju un zemkopju civilizācijās, asociÄ“jās ar labumu. 

Pretstatā Saturnam, kurš saistÄ«jās ar sausumu, tātad, badu, trÅ«kumu, un attiectÄ«gi - ļaunumu. Daudzās valodās, lÄ«dz pat sanskritam sniedzas šÄ« sakabe tievs=liess=plāns=slikts [kā latviski sakām "vājš rezultāts ", tā krieviski, vārdiem "ухудшение" un "похудение" ir viena sakne :)]. 

Komentāri 0
01. MAR

AstrologicPC un VirtualDisc

Tagad AstrologicPC satur virtuālo disku - VirtualDisc. Viena no vecākajām astroloÄ£iskajām programmām AstrologicPC (Anno 1990), kura pamatojās uz MS-DOS, ne tikai turpina strādāt uz vairākām Windows versijām (ieskaitot Windows 10) un darboties Hamburgas Skolas astroloÄ£ijas un tās sekotāju labā, bet tika kārtÄ“jo reizi modernizÄ“ta. Tagad programma atbalsta iespÄ“ju strādāt ar horoskopiem arÄ« virtuālajā vidÄ“, tas ir realizÄ“ts ar papildus programmas – VirtualDisc – palÄ«dzÄ«bu. Sapņi piepildās!

Komentāri 0
27. APR

Par 2020. gadu

Esam atvadÄ«jušies no 2019 gada, kas pie mums, un daudzviet pasaulÄ“ bija siltākais gads novÄ“rojumu vÄ“sturÄ“.  TemperatÅ«ru rekordu skaits bija lielāks nekā jebkad - es par to rakstÄ«ju pagājuša gada sākumā.
IepriekšÄ“jā gadā pasaulÄ“ ir izdegušas lielas mežu platÄ«bas - tie nav nieki, jo visu mÅ«su dzÄ«ves un dzÄ«vÄ«bas lÄ«dzsvars ir visai trausls...   

Komentāri 0
23. APRTā - gandrīz paralēli 19.,20.,21.gs.
Tātad, nākamā, saskaņā ar šo ritmu, gaidāma 2019-2020.
Tad arÄ« Saturns savienosies ar Plutonu. 

Komentāri 0
18. JAN

Smuka tabuliņa par jaunākās vēstures tehnoloģiskajām revolūcijām. Aktīvais vēstures posms - tie ir divi pēdējie Plutona cikli.

Komentāri 0

VÄ“l par pop-astroloÄ£ijas tipizÄ“šanu pÄ“c saules Zodiaka zÄ«mÄ“ - 'es esmu auns ', 'kādā zÄ«mÄ“ tu esi dzimis?' 'kas tu esi pÄ“c horskopa?' utt...

Tai ir viegli saprotams vÄ“sturisks pamats: 

Komentāri 0

PROJEKTI