AKTUALITĀTES

PLANĒTU POZĪCIJAS UZ 17.02.2019 04:39

Sadaļā "Astroloģijas pamati" dažas atbildes uz pusaudža jautajumiem par astroloģiju

Sadaļā Metodes un pētījumi publicēts raksts par astroloģisko fiziognomiku

Sadaļā Metodes un pētījumi publicēts raksts "Lats un Eiro Latvijai"

Mūsu tīmekļa vietnē tiek publicēti dažādi astroloģiskie materiāli un materiāli ap astroloģiju. Te Jūs varat atrast gan oriģinālos materiālus, gan tulkojumus. Mūsu vietne ir daudz-valodīgā, un viņas sadaļas ir atšķirīgas. Apskatot rakstus un materiālus, Jūs varēsiet atrast daudz interesantas informācijas. Veiksmi!

28°05'
21°30'
11°49'
15°09'
01°46'
20°19'
16°38'
29°19'
15°29'
22°07'
D 26°29'
21°35'
29°55'
R 16°48'

RAKSTIPrognozesAstroloģijas pamatiMetodes un pētījumiHamburgas Astroloģijas skolaAp AstroloģijuHumors

Par vaļiem uz kuriem turas šodienas astroloģija – uz kurieni šie vaļi peld?
(Mana tēma LASTRAS konferencē, feruārī, 2015.)

Parasti astroloģiju iedomājas, kā kaut ko ļoti senu un tas tā ir, taču, tikai no vienas puses. Bet no otras puses – astroloģija ir ļoti jauna, mēs varam novērot astroloģijā procesu, kas ir raksturīgs dažādām sākuma fāzēm: iesākumā ir Vārds, rodas valoda.
Kā Bībeles Ādams sauca lietas vārdos, kā vecāki iepazīstina bērnu ar lietu nosaukumiem, tā visās zinībās, sākuma fāzē notiek darbs pie terminiem un jēdzieniem,  tiek meklēti nosaukumi, veidota valoda. Mēs mēģinām noteikt vārdu nozīmi, runājam muļķības un bezjēdzības. Mācamies runāt. Veidot saturīgus un jēgpilnus tekstus. Astroloģija ir šajā fāzē.

Komentāri 0
13. MAI

Pieredzes grupa

Ir iespēja pievienoies grupai, kura darbojas ar konkrētiem uzdevumiem, dzīvām situācijām un praktiskiem jautājumiem - pieredzes grupai.
Vietu skaits ierobežots liela materiālu daudzuma dēļ [katram grupas dalībniekam].
Interesentiem: lūdzu rakstīt uz e-pastu: astropolis@astropolis.lv    

Komentāri 0
02. DEC

Semināri un nodarbības

Udo Rūdolfa 95 gadadienai veltīti semināri \ nodarbības

Sākot ar 14.12.2016. projekta "Hamburgas Astroloģijas Skolas pirmsākumi un attīstība" ietvaros sākas lekciju, semināru un nodarbību cikls, kas ir veltīts Udo Rūdolfa gadadienai.

Pirmiem diviem semināriem (nodarbībām) ir pārskata raksturs, bez padzilinātās apmācības, bet tas satur informāciju, kura palīdz uzlabot, paplašināt, vai nostiprināt jau esošās zināšanas. 

Komentāri 0

PROJEKTI