Sākumlapa / Astroloģijas Raksti / Ap Astroloģiju / Jaungada apsveikums

AP ASTROLOĢIJU

25. DEC

Jaungada apsveikums

Jaunā gada priekšvakarā, sākumā gribu pateikties par iepriekšējo (gadu). Tas nebija viegls, taču nebija slikts gads - daudzas ieceres izdevās.
Jaunajā gadā sev un citiem gribu novēlēt dažas labas lietas...
Pirmkārt, lai ir vairāk dzīvības spēku – ja to trūkst, tad jāklibo pa dzīvi kā slimniekam pa slimnīcu un domas tik’ par kaitēm, trūkumiem, trūkumu utt.  
Pēc tam, gribas novēlēt mīlestību. Mīlestību, kas ir dabiska kā elpošana – ieelpa un izelpa. Kas piepilda un izstaro. Tāda mīlestība aizpilda daudzas dzīves „plaisas”. Tā spēj „saeļļot” dažādu dzīves procesu „zobratus”. Ar to daudz kas rodas pats no sevis, bet bez tās – viss sāk „čīkstēt”.
Vēl gribas novēlēt laiku. Lai tā pietiek. Lai ir sajūta, ka normāli iekļaujamies. Un nav sajūtas, ka dzīve joņo garām kā nokavēts vilciens.  
Gribas novēlēt iekšēju mieru, jo stress ir kā vējš, kas rada nervu „vados” pārrāvumus. Un prātā sāk trūkt gaismas, līdzīgi, kā mājā, kas palikusi bez elektrības.
Gribas novēlēt vairāk saprašanas – lai to, kas notiek var saprast un jaunumi, kas rodas – nebiedē. Lai var saprast citus un saprasties (nav Latvija nekāds Bābeles tornis – zināt trīs valodas, tik daudz pirms padomju varas Latvijā daudzi prata).
Gribas novēlēt darbu. Kam vispār nav, lai ir tāds, ka, var iztikt. Pēc tam – lai tāds, kas dod ne tikai līdzekļus, bet arī gandarījumu un piepildījumu.  
Vēl gribas novēlēt vēlmi mācīties un apgūt. Jo, ja nemācamies, nav attīstības. Un ja nav attīstības, sāksies atkārtošanās, apnikums, rutīna...
Gribas novēlēt vairāk radošuma un iedvesmas. Ja to nav, tad vai nu nerodas it nekas, vai arī rodas, bet, to rada citi. Kas varbūt nav slikti, taču, „importa” neizbēgami kļūst vairāk nekā „eksporta”. :) Lai mums Jaunais gads ir labāks!